Samostatný (-á) účetní

  • Bruntál

Pracovní místo ( Samostatný (-á) účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Firma Styroprofile, a.s. hledá do svého kolektivu kolegu (-yni) na pozici

Samostatný(-á) účetní

Požadujeme:
o minimálně středoškolské vzdělání,
o znalost účetnictví a souvisejících daňových zákonů, praxi v oboru,
o uživatelská znalost balíčku MS Office, Excel na velmi dobré úrovni,
o znalost účetního programu Pohoda,
o samostatnost, zodpovědnost a pečlivost,
Nabízíme:
o zaměstnání na hlavní pracovní poměr a plný pracovní úvazek,
o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
o odpovídající platové ohodnocení 15.000,- až 20.000,-Kč,

životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004, vybraní ucha-zeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru
Z : 17.5.2017
Volné místo samostatný (-á) účetní pro lokalitu Bruntál.