MAKOVEC a.s. VEDOUCÍ PRODEJNY MASA A UZENIN - DISKONT

VEDOUCÍ PRODEJNY MASA A UZENIN - DISKONT

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Stančík tel.: 777 713 739, e-mail: stancik.v@makovec.cz. Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, znalost práce na PC, zkušenosti s vedením prodejny výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti. Prodejní doba: Po 9:00-13:00 hod., Út-Pá 9:00-12:00 hod. a 12:30-17:00 hod., So 8:00-11:00 hod. Jídelní kupóny (stravenky). Pracoviště: Sídl. Svobody 77, Prostějov
Volné místo vedoucí prodejny masa a uzenin - diskont pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VEDOUCÍ PRODEJNY MASA A UZENIN - DISKONT

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: MAKOVEC a.s.
Ulice: sídl. Svobody 3576
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Stančík
E-mail: Vladimír Stančík
Telefon: +420 777 713 739

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MAKOVEC a.s.