REAPRESS s.r.o.

GRAFIK

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- vzdělání SŠ, popř. vyučení
- rutinní znalost programů Adobe CS5 (Indesign, Photoshop, Illustrator)
- znalost typografických zásad
- znalost předtiskové přípravy (ofset, digitál, sítotisk…)
- smysl pro kreativitu a estetické cítění
- samostatnost, pečlivost, komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- zázemí zavedené reklamní agentury
- pracoviště v Liberci
- nástup možný IHNED
V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis e-mailem na reapress@reapress.cz, v kopii na vozandych@reapress.cz
Volné místo grafik pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: GRAFIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: REAPRESS s.r.o.
Ulice: Revoluční 123
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Smolíková
E-mail: reapress@reapress.cz
Telefon: +420 603 286 665

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REAPRESS s.r.o.