Účetní / mzdová účetní

  • Chrudim

Pracovní místo ( Účetní / mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: zpracování a výpočet mezd, vedení personální agendy, základní operace s účetními doklady a jejich zpracování, vedení a správa bankovních účtů, vedení pokladny, cestovní příkazy.
Požadavky: praxe podvojného a mzdového účetnictví min. 3 roky podmínkou, znalost účetních a daňových zákonů, orientace ve mzdové problematice a související legislativě, znalost MS Office (MS Excel podmínkou), aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, svědomitost, diskrétnost.
Nabízíme: po zapracování možnost přechodu na dobu neurčitou, možnost podnikového stravování.
Kontakt: strukturovaný životopis zasílat e-mailem - nutno uvádět pracovní pozici.
Volné místo účetní / mzdová účetní pro lokalitu Chrudim.