Odborný konzultant KOBERCE TREND

  • Turnov

Pracovní místo ( Odborný konzultant KOBERCE TREND ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s dvacetiletou tradicí. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jsme „jedna rodina“. Do našeho týmu vybíráme pozitivně laděné lidi s obchodním duchem, organizačními schopnostmi a snahou učit se novým věcem.

Náplň práce: zaměření, zpracování nabídky a pokládka podlahových krytin - koberců, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Praxe výhodou - není podmínkou, zaškolíme.

Požadavky:
• Manuální zručnost
• Ochota cestovat
• Výuční list a praxe výhodou
• Loajalita
• Příjemné vystupování
• Samostatnost
• Flexibilita
• Řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:
•Práci v úspěšné dynamické společnosti
•Stabilitu pracovního týmu
•Dobré pracovní a mzdové podmínky, prémie a odměny
•Služební automobil, telefon, notebook, zaměstnanecké benefity (stravenky), firemní akce
•Možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
• 20 dní dovolené, od 5 let +3 dni
• Smlouvu na dobu určitou 1 rok a dále záleží jen na Vás
• Nástup dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem zaslaný na petr.paluska@limex.cz.
Volné místo odborný konzultant koberce trend pro lokalitu Turnov.