Strážný/á - Kutná Hora

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Strážný/á - Kutná Hora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.
Volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality)
MVP: Kutná Hora, Karlov

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).
Volné místo strážný/á - kutná hora pro lokalitu Kutná Hora.