Finanční účetní

  • Nová Paka

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:
•shromažďuje, eviduje a kontroluje náležitosti účetních dokladů
•připravuje a kompletuje podklady a doklady pro zaúčtování
•provádí účetní zápisy účetních položek, účetní operace na jednotlivých účtech nebo skupině účtů
•provádí dokladové inventury, pořizuje inventurní soupisy, spolupracuje na sestavení účetní uzávěrky včetně příslušných výkazů
•zastupuje nadřízeného, zejména při platebním styku prostřednictvím bankovních ústavů, platby v hotovosti

Požadavky:
•min. SŠ vzdělání ekonomického směru
•odborné znalosti a praxe ve vedení účetnictví (podvojné účetnictví, daň z příjmu, DPH…)
•znalost českých účetních standardů a daňové legislativy
•základní znalost anglického jazyka (část účetních dokladů v anglickém jazyce)
•znalost práce na PC, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
•pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
•nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba, možný zkrácený úvazek 30h týdně
• systém benefitů a odměn (mobilní telefon, příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další)
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Nová Paka.