ASISTENT/-KA product managera

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA product managera ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Decodoma provozuje internetový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Pokud máte zájem o naší pozici a rádi byste se v tomto oboru dále zdokonalovali, zašlete nám váš životopis. Těšíme se na vás.

- Náplň práce: vytváření objednávek na zboží u tuzemských a zahraničních dodavatelů dle požadavků product managera; zpracovávání podkladů pro přidávání nových produktů na eshop; kontrola faktur a dokumentů pro proclení; navádění dat do informačního systému; korespondence, administrativa v AJ; reporting - Excel
- Zodpovědnost za: naskladnění zboží v daných termínech a kvalitě; udržování stavu zásob dle požadavků product managera; správnost a úplnost informací v interním systému

- Požadujeme: VŠ/SŠ zakončené maturitní zkouškou; velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office); aktivní přístup, ochota učit se; samostatnost při řešení zadaných úkolů; AJ slovem i písmem; pečlivost, důslednost, zodpovědnost; organizační schopnosti, loajalitu; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- Nabízíme: rozmanitou a zodpovědnou práci s využitím AJ; motivující finanční ohodnocení; ostatní výhody dle standardu společnosti

- Kontakt pro zaslání Vašeho životopisu: Mgr. Petr Kmošek, HR manažer, tel.: 605 733 267, e-mail: info@kmosek.com
Volné místo asistent/-ka product managera pro lokalitu Hradec Králové.