Zdravotní asistenti

  • Samopše

Pracovní místo ( Zdravotní asistenti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 6:00-18:00hod., noční 18:00-6:00hod.).
Požadujeme: SŠ s maturitou- obor zdravotní asistent, trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové práce, výhodou program cygnus.
Nabízíme: podporu osobního rozvoje- zvyšování či prohlubování kvalifikace, možnost stravování v zařízení, 5 týdnů dovolené, jednorázový finanční příspěvek při nástupu až do výše 10 000,- Kč.
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Samopše 15
Volné místo zdravotní asistenti pro lokalitu Samopše.