Vedoucí v prodejně Maso - uzeniny

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Vedoucí v prodejně Maso - uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: řízení pracovního kolektivu, vedení administrativy, objednávky, obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochota učit se, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, min. 3 roky praxe v prodeji masa a uzenin.
Nabízíme: zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: vavra@rabbit.cz, nebo volejte na 601 367 715, v pracovních dnech od 8-17hod
Před osobní návštěvou s doporučenkou je NUTNÉ si schůzku domluvit telefonicky!
Místo výkonu práce: Masarykova 146, Kutná Hora
Volné místo vedoucí v prodejně maso - uzeniny pro lokalitu Kutná Hora.