Prodavači v prodejně Maso - uzeniny

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Prodavači v prodejně Maso - uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se, praxe v prodeji, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme: práci pro stabilní českou společnost, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: vavra@rabbit.cz, nebo volejte na 601 367 715, v pracovních dnech od 8-17hod
PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU S DOPORUČENKOU JE NUTNÉ SI SCHŮZKU DOMLUVIT TELEFONICKY!
Místo výkonu práce: Masarykova 146, Kutná Hora
Volné místo prodavači v prodejně maso - uzeniny pro lokalitu Kutná Hora.