LUMO PLUS s.r.o.

servisní technici nápojových automatů a kávovarů

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: servis nápojových, prodejních automatů a kávovarů.
zaměstnanecké výhody:služební auto, služební telefon, cestovní náhrady;

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo servisní technici nápojových automatů a kávovarů pro lokalitu Petrovice u Karviné.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. - slaboproud, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: servisní technici nápojových automatů a kávovarů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: LUMO PLUS s.r.o.
Ulice: 159
Město: Petrovice u Karviné
PSČ: 735 72

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ondřej Kretek
E-mail: lumoplus@seznam.cz
Telefon: +420 731 577 621

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUMO PLUS s.r.o.