Musikot s.r.o.

Pomocní kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
nepálsko indická kuchyně - znalost výroby placek TANDOR
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Musikot s.r.o.
Ulice: Koněvova 52
Město: Praha
PSČ: 130 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: BISHNU BAHADUR RAYAMAJHI
Telefon: +420 773 986 965

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Musikot s.r.o.