účetní

  • Dobroměřice

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: 5. května 429 Dobroměřice
Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON přijme na HPP
- ÚČETNÍ-
Požadujeme:
-vzdělání SŠ/VŠ ekonomického zaměření
-nutná praxe v účetnictví!!!
-znalost české účetní legislativy, znalost daní (DPPO, DPH, silniční, daň z nemovitosti) schopnost sledovat a aplikovat změny dle aktuálnosti
-běžné znalosti samostatné účetní
-znalost personální a mzdové agendy
-účtování skladů, evidence, reporty a vyhodnocování
-znalost účtování v systému HELIOS výhodou
-znalost AJ nebo NJ výhodou
-samostatnost, flexibilita, pečlivost, svědomitost
-komunikativnost a organizační schopnosti
Nabízíme:
-silné zázemí stabilní a prosperující společnosti na českém trhu
-seriózní jednání prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
-příležitost k odbornému rozvoji -příjemné pracovní prostředí -odpovídající finanční ohodnocení
Pracovní náplň:
-kompletní samostatné účtování a daňová agenda firmy včetně roční závěrky, DPPO, reporty
-vedení mzdové a personální agendy
-práce s účetním systémem - nastavování, úpravy a kontrolní postupy
-komunikace se státními orgány
Nástupní mzda od 30 000,- Kč (dle dohody a praxe)
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail: zackova@zacekag.cz
Vážení uchazeči, pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním