GRAFIK/-ČKA, WEB PROGRAMÁTOR/-KA - VYHRAZENO PRO OZP

Pracovní místo ( GRAFIK/-ČKA, WEB PROGRAMÁTOR/-KA - VYHRAZENO PRO OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
GRAFIK/-ČKA, WEB PROGRAMÁTOR/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, plný nebo zkrácený pracovní úvazek
- Požadujeme: ÚSO s maturitou; znalost software pro e-shopy, znalost práce v grafických programech, spolehlivost
- Nabízíme: po zaškolení možnost práce z domu
- Pozice je vyhrazena pro OZP ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika