LEMAC marketing, s.r.o.

GRAFIK/-ČKA, WEB PROGRAMÁTOR/-KA - VYHRAZENO PRO OZP

Odeslat

Pracovní náplň
GRAFIK/-ČKA, WEB PROGRAMÁTOR/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, plný nebo zkrácený pracovní úvazek
- Požadujeme: ÚSO s maturitou; znalost software pro e-shopy, znalost práce v grafických programech, spolehlivost
- Nabízíme: po zaškolení možnost práce z domu
- Pozice je vyhrazena pro OZP (chráněná dílna), bezbariérové pracoviště
- V případě zájmu zasílejte živiotopisy na e-mail: info@lemac.cz, příp. volejte na tel.: 495 265 300, 608 433 520 (p. Doubrava)
Volné místo grafik/-čka, web programátor/-ka - vyhrazeno pro ozp pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: GRAFIK/-ČKA, WEB PROGRAMÁTOR/-KA - VYHRAZENO PRO OZP

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: LEMAC marketing, s.r.o.
Ulice: Dvorská 172
Město: Hradec Králové
PSČ: 503 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Doubrava
E-mail: Tomáš Doubrava
Telefon: +420 495 265 300,608 433 520

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LEMAC marketing, s.r.o.