PROGRAMÁTOR/-KA

  • Most

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C# /.NET / Java / PHP Vývojář
Požadujeme:
- chuť produkovat kvalitní aplikace,
- znalost C#, ASP.NET MVC nebo ASP.NET CORE, Java, HTML, PHP, CSS, webových technologií, OOP
- základní znalosti databázové problematiky (návrh relační DB)
- důležité jsou osobnostní kvality, otevřená mysl a schopnost učit se novým věcem
- znalost Entity Framework může být výhodou, není však podmínkou (naučíme)
- orientace ve front-end technologiích (jQuery, atp.) potěší
Nabízíme:
- přátelské prostředí, kde se snažíme, aby práce pro nás byla zábavou
- pohodový pracovní režim, kde Vám neprudí 3x denně u stolu obchodník, že zrovna tohle musí být okamžitě hotové, nejpozději hned
- relativně volnou pracovní dobu
- práci na zajímavých projektech (vlastní projekty a zakázkový vývoj webových aplikací), neděláme webové prezentace
- příjemnou vývojářskou práci na vícevrstvých aplikacích, s agilním přístupem, s nejnovějším vybavením
- mobilní tarif s připojením na internet
Preferujeme plný úvazek, resp. akceptujeme osobní omezení, ale neradi bychom se dělili s dalším pracovním nasazením. Nástup možný ihned, pokud nás však zaujmete, dokážeme i počkat po výpovědní dobu dosavadního zaměstnání.
Pošlete nám prosím Váš životopis, ukázku zdrojového kódu (stačí jeden/dva soubory nebo odkaz na GitHub), nebo odkazy na projekty, kde jste se podstatným způsobem podíleli na vývoji (pakliže jsou veřejně dostupné)
Na tutu pozici je možné podávat žádost i na https://www.specialistsgrid.com/news/C_NET_Developer_042017_CZ/
Zaměstnanecké výhody:
- firemní vzdělávání,