Petra Macurová

Autokarosář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Důl Petr Bezruč, Slezská Ostrava, ul. Michálkovická
V případě zájmu volejte od 7.30 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Do našeho týmu přijmeme autokarosáře.
Jsme jedni z největších soukromých autodopravců s vlastním servisem na Severní Moravě.

Požadujeme:
Spolehlivost, zájem o práci a chuť učit se novým věcem.

Náplň práce:
Opravy a údržba našeho vozového parku (osobní i nákladní vozidla).

Nabízíme pracovní dobu PO-PÁ 7.30 - 15.30 nebo 9.00 - 17.30, možnost práce přesčas za příplatky, dostatek různorodé práce, odměňování dle šikovnosti, práce v týmu zkušených mechaniků, možnost dalšího vzdělávání.
Benefity: stravenky.
Volné místo autokarosář/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autokarosář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Petra Macurová
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladyková
E-mail: Vladyková
Telefon: +420 734 258 470

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petra Macurová