Autoelektrikář/ka

Pracovní místo ( Autoelektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Důl Petr Bezruč, Slezská Ostrava, ul. Michálkovická
V případě zájmu volejte od 7.30 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Do našeho týmu přijmeme automechanika, autoelektrikáře, karosáře, lakýrníka.
Jsme jedni z největších soukromých autodopravců s vlastním servisem na Severní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOELEKTRIKÁŘ A16 a:7/12/2017 Požadujeme: min. vzdělání, vyučený, i absolvent., ŘP sk. B podmínkou, vyhl. 50 není nutná, zájem o uvedený druh činnosti. Nabízíme: základní mzdu + % z obratu. Kontakt telefonicky, e-mailem uveden viz výše. Volné místo ...
PAVLAS TRUST s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

elektromechanici-autoelektrikáři praxe: v oboru autoelektrikář výhoda, požadavky: znalost práce montáže zařízení na sledování vozidla výhoda; KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Volné místo elektromechanici-autoelektrikáři pro lokalitu Karviná.
AURIS CZ, spol. s r.o. Karviná, Inzerováno před 4 dny

Autoelektrikář/ka nákladních automobilů Tatra, Iveco, Man, Daf, Avia Místo výkonu práce: Ostrava a okolí Kontakt po telefonické domluvě s dispečerem p. Hlaváčem, mobil 731 505 640 na adrese: Vratimovská 689, Ostrava-Kunčice. Nástup možný ihned. Směny (dvousměnný): ranní + služby. Mzda: nástupní plat 26.000kč čistý ...
Jozef Sochuľák Autodoprava Ostrava, Inzerováno před 5 dny