Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Lékárník/lékárnice - Vedoucí lékárník/lékárnice

Pracovní místo ( Lékárník/lékárnice - Vedoucí lékárník/lékárnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovník/ce bude mít na starosti výdej léků na předpis a běžný chod lékárny (objednávky, ...)
Lékárna není součástí řetězce.
Požadavky: slušné chování a vystupování, bezúhonnost
Výhody: zajištění ubytování, příspěvek na stravné, příspěvek na cestu do zaměstnání.
V případě zájmu zasílejte své ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Farmaceutický reprezentant #OTC Máte zkušenost s prodejem v FMCG či OTC? Chcete pracovat pro originální farmaceutickou společnost? Potom hledáme právě Vás na pozici farmaceutického reprezentanta pro region Severní Čechy.
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno včera

Farmaceutický reprezentant #OTC Máte zkušenost s prodejem v FMCG či OTC? Chcete pracovat pro originální farmaceutickou společnost? Potom hledáme právě Vás na pozici farmaceutického reprezentanta pro region Severní Čechy.
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Lékař/ka na interní oddělení Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa Mzdové podmínky budou dohodnuty při osobním setkání Nabízíme: zázemí stabilní ziskové akciové společnosti, moderní pracovní prostředí, přístrojové vybavení na vysoké úrovni, výborné finanční ...
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. Česká Lípa, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit