GAME ONE s.r.o.

Lékárník/lékárnice - Vedoucí lékárník/lékárnice

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovník/ce bude mít na starosti výdej léků na předpis a běžný chod lékárny (objednávky, ...)
Lékárna není součástí řetězce.
Požadavky: slušné chování a vystupování, bezúhonnosst, znalosti programu Mediox.
Výhody: zajištění ubytování, příspěvek na stravné, příspěvek na cestu do zaměstnání.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: toplekarna@volny.cz
Volné místo lékárník/lékárnice - vedoucí lékárník/lékárnice pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárník/lékárnice - Vedoucí lékárník/lékárnice

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: GAME ONE s.r.o.
Ulice: Plynárenská 280
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jindra Kafková
Telefon: toplekarna@volny.c

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GAME ONE s.r.o.