Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Pojišťovací poradci

Pojišťovací poradci

Odeslat

Pracovní náplň
z: 15.5.2017 a: 21.8.2017
Náplň práce: péče o stávající klienty, vyhledávání nových klientů, prodej služeb společnosti, administrativní činnost
Zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc, notebook
Kontakt: Petra Bělunková, tel.: 734 523 945, e-mail: pbelunkova@koop.cz
Volné místo pojišťovací poradci pro lokalitu Nový Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pojišťovací poradci

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ulice: Hoblíkova 593
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Bělunková
E-mail: Petra Bělunková
Telefon: +420 734 523 945

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group