Prodejce frenčízové prodejny Vodafone

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Prodejce frenčízové prodejny Vodafone ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Komu se hlasit: email: marek.kosar1@vodafone.com, Tel.č.778 008 118
Hledáme posilu pro nový tým
Naše požadavky:
- týmový hráč
- Dobré prodejní dovednosti
- Příjemné vystupování v kontaktu se zákazníkem
- Zaměření na cíl
- Snaha o perfektní zákaznickou zkušenost
- Předchozí zkušenosti s prodejem (je výhodou, ne podmínkou)
- Ideálně ve věku 23 - 30 (není podmínkou)
Co Vám nabídneme?
- Stát se součástí silného týmu, který chce dokázat nadprůměr
- Silné zázemí firmy
- Po 12 měsících smlouvu na dobu neurčitou a navýšení mzdy
- 115Kč/hod nástupní plat
- Při splnění 100% cíle provize ve výši 15000 Kč
- Služební tarif (Neomezené vol. + sms, 10GB internet, Volání do EU)
- Služební telefon
- Po zkušební době stravenky (80Kč/hod)
- Soutěže o hodnotné ceny či finanční odměnu
Co dalšího získáte na této pracovní pozici?
- Pracovní i osobní rozvoj (manager s Vámi pravidelně pracuje)
- Práce je všestranná, takže nehrozí, že by časem omrzela
- Komunikace se zákazníky
Pokus si myslíte, že hledáme právě Vás, tak zašlete Váš strukturovaný životopis na email: marek.kosar1@vodafone.com, Tel.č.778 008 118
Volné místo prodejce frenčízové prodejny vodafone pro lokalitu Mladá Boleslav.