Tesco Stores ČR a.s. PULTOVÝ PRODEJ  LAHŮDEK, PRÁCE NA POKLADNĚ, DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ  (BRIGÁDA)

PULTOVÝ PRODEJ LAHŮDEK, PRÁCE NA POKLADNĚ, DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ (BRIGÁDA)

Odeslat

Pracovní náplň
DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI nebo DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (brigáda) - vhodné i pro mladistvé nad 16 let, studenty, ženy na MD
Pracovní doba: směny dle domluvy (ale včetně víkendů, nelze pouze od pondělí do pátku)- doplňování zboží, pultový prodej lahůdek, práce na pokladně
Mzda: tarif 85,- Kč/ hod.
Zájemci se mohou o nabízené pozice přihlásit zasláním strukturovaného životopisu na:11043pm@cz.tesco-europe.com, nebo přímo na informacích pobočky Tesco Písek vyplněním osobního dotazníku. Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.
Volné místo pultový prodej lahůdek, práce na pokladně, doplňování zboží (brigáda) pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PULTOVÝ PRODEJ LAHŮDEK, PRÁCE NA POKLADNĚ, DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ (BRIGÁDA)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Tesco Stores ČR a.s.
Ulice: Nádražní 2590
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Lapková
E-mail: Kateřina Lapková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tesco Stores ČR a.s.