Oblastní nemocnice Náchod a.s. Lékař/ka bez atestace na gynekologicko-porodnické oddělení

Lékař/ka bez atestace na gynekologicko-porodnické oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail hotmarova.jana@nemocnicenachod.cz nebo telefonicky.
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Zaměstnavatel poskytuje stabilizační odměnu od 25 000, - Kč při setrvání v pracovním poměru min. 18 měsíců, příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým bydlištěm mimo Královéhradecký kraj), umožní a zajistí rychlý odborný růst na akreditovaných pracovištích v rámci nemocnice a ve spolupráci se smluvními zařízeními.
Volné místo lékař/ka bez atestace na gynekologicko-porodnické oddělení pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka bez atestace na gynekologicko-porodnické oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Ulice: Jiráskova 506
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Hotmarová
E-mail: Ing. Jana Hotmarová
Telefon: +420 702 017 645,491 601 394

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oblastní nemocnice Náchod a.s.