Prodejce ojetých vozů

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Prodejce ojetých vozů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ - prodej ojetých vozidel autobazaru
Nákup/výkup vozidel, prodej doplňkových služeb - finančních služeb, pojištění vozidel a doplňky k vozidlům, péče o stávající zákazníky, vyhledání nových obchodních příležitostí, předvádění vozidel, péče o nabízené vozy
Požadujeme:dobré komunikační schopnosti ,reprezentativní vystupování ,orientace na výkon, ŘP sk. B - aktivní řidič, uživatelská znalost práce na PC (MS Office), praxe v oblasti prodeje nových nebo ojetých vozidel podmínkou, trestní bezúhonnost. Nabízíme: zajímavou a pestrou práci, příjemný pracovní kolektiv, nástup možný ihned, odpovídající finanční ohodnocení s bonusovým systémem, možnost osobního rozvoje, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, Sickdays - tři dny za rok. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzda od 16000 do 30000 Kč.
Volné místo prodejce ojetých vozů pro lokalitu Vrchlabí.