OPERÁTOR/KA LISOVNY PLASTŮ

  • Rybník

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA LISOVNY PLASTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Rybník č.p. 91, 560 02 Česká Třebová 2
Jsme výrobní firma a dodáváme výrobky z kovu, plastové výrobky nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením.
Nebojíte se manuální práce? Vaše vlastnost je spolehlivost? Tak je to pracovní místo právě pro Vás.
POŽADUJEME: loajální a zodpovědný přístup
NABÍZÍME:
- mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům
- podíl na zisku společnosti
- možnost spolurozhodovat
- pravidelné firemní akce
- společný nákup zdravých potravin
Vhodné i pro OZP
KONTAKT: telefonicky (9.00 - 13.00 hod.), e-mailem nebo osobně po předchozí tel. domluvě
Volné místo operátor/ka lisovny plastů pro lokalitu Rybník.