Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Pracovní místo ( pracovníci v zákaznických kontaktních centrech ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Holandská 1, Brno
Požadavky:
Znalost anglického a německého jazyka vítána.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo pracovníci v zákaznických kontaktních centrech pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Seřizovač tkacích strojů NÁPLŇ PRÁCE: seřizování tkalcovských stavů POŽADAVKY: manuální zručnost NABÍZÍME: volné víkendy, podnikové stravování, příspěvek na wellness, dovolená navíc KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně Volné místo seřizovač tkacích strojů pro lokalitu ...
HEDVA, a.s. Moravská Třebová, Inzerováno před 2 dny

Mistr výroby POŽADAVKY: středoškolské vzdělání - technologie masa nebo potravinářská škola NABÍZÍME: nástup možný ihned KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo mistr výroby pro lokalitu Kamenec u Poličky.
MASO UZENINY POLIČKA, a.s. Kamenec u Poličky, Inzerováno před 2 dny

Dělníci v oblasti výstavby budov Telefonický kontakt nutný předem !! Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Litomyšl.
Miklós Maleta Litomyšl, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit