ČP Distribuce s.r.o.

Specialista prodeje pojištění na pobočce Olomouc

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: nábř. Přemyslovců 867/8, Olomouc.
Česká pojišťovna hledá, pro svoji dceřinou společnost ČP Distribuce, vhodné kandidáty na pozici Obchodní poradce na pobočce - Olomouc.

Co u nás budete dělat?
- Schůzky s novými i stávajícími klienty na pobočce
- Aktualizace smluv stávajících klientů
- Zjišťování aktuálních potřeb klientů
- Nabídka řešení, uzavírání smluv a následná péče o klienty
- Administrativa související s obchodní činností

Co od Vás očekáváme?
- Minimálně SŠ vzdělání
- Chuť dále se vzdělávat a odborné růst
- Zdravé sebevědomí a samostatnost
- Příjemné vystupování a proklientský přístup

Co Vám nabídneme?
- Atraktivní finanční odměnu a prestižní benefity pro nejlepší
- Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem
- Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
- Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu
- Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou
- výhodný telefonní tarif, slevy na produkty ČP, výhodný operativní leasing automobilu
Kontakt je možný POUZE mailem.
Volné místo specialista prodeje pojištění na pobočce olomouc pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista prodeje pojištění na pobočce Olomouc

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: ČP Distribuce s.r.o.
Ulice: nábř. Přemyslovců 867
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Fialová
E-mail: Hana Fialová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČP Distribuce s.r.o.