Amagasaki Pipe Czech s.r.o.

Seřizovač strojů

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce - Kožlany

Seřizování strojů (ruční ohýbačky, CNC ohýbačky, llisy, vrtačky, pily).
Manuální zručnost. logické myšlení, pečlivost, praxe v oboru výhodou, AJ výhodou.
Znalost programů Solid Edge a AutoCad výhodou.
Volné místo seřizovač strojů pro lokalitu Kožlany.

Požadavky
Práce s PC - autocad - výhodou
Angličtina Pasivní - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovač strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Město: Kožlany
PSČ: 331 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Glaslová
Telefon: +420 377 517 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.