Válek logistic s.r.o.

automechanik/opravář zemedělských strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Kroměříž
- ZŠ vzdělání- praxe v oboru, vyučení v oboru- praxe není požadována, manuální zručnost
- kontakt telefonicky kdykoliv - Jaromír Válek, 777 619 734
Volné místo automechanik/opravář zemedělských strojů pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik/opravář zemedělských strojů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Válek logistic s.r.o.
Ulice: Kazimíra Rudého 3834
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaromír Válek
Telefon: +420 777 619 734

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Válek logistic s.r.o.