Miroslav Dostál

MALÍŘ - NATĚRAČ - DPČ

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- nátěry fasád, práce ve výšce na lešení
- ZŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost podmínkou, aktivní přístup k práci
- mzda 90 - 100 Kč/hod., práce na dohodu o pracovní činnosti s možností přechodu na hlavní pracovní poměr, zakázky jsou stálé
- osobní kontakt je možný na pracovišti každé pondělí (19:30-19:45 hod.) nebo kontakt telefonický Po-Pá (8 - 21 hod.)
Volné místo malíř - natěrač - dpč pro lokalitu Bystřice pod Hostýnem.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MALÍŘ - NATĚRAČ - DPČ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Miroslav Dostál
Ulice: Meziříčská 177
Město: Bystřice pod Hostýnem
PSČ: 768 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Dostál
Telefon: +420 777 078 660

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav Dostál