manipulant ve výrobě

  • Rybníky

Pracovní místo ( manipulant ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do naší společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici Manipulant ve výrobě
Jedná se o pozici Manipulanta ve výrobě slitin hliníku v moderním hutním provozu (neželezné kovy).
Pracovní náplní bude především obsluha kolové techniky (VZV, čelní nakladač, jeřábník vazač).
Výroba slévárenských slitin hliníku, manipulace s materiálem, příprava vsázky do pecí.
tato pozice je vhodná i pro ženy.
Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (řidič, hutník, tavič, zámečník, nástrojař, automechanik apod.)
- praxe s obsluhou manipulační kolové techniky (VZV, čelní nakladač, jeřábník vazač)
- znalost technologie hutního zpracování AL slitin výhodou
- oprávnění k řízení VZV a zemních strojů, jeřábník vazač výhodou (je možné dodělat potřebná oprávnění)
- ochota samostatně pracovat s důrazem na efektivitu a kvalitu
- práce ve směnném (nepřetržitém) provozu - časová flexibilita
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, velice dobré mzdové podmínky, 13. plat, závodní stravování, 25 dní dovolené a další výhody
Možnost dalšího profesního růstu
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Marvan Jakub Ing., tel.: 318 533 113, e-mail: j.marvan@aluhut.cz
Místo výkonu práce:ALUHUT a.s., Rybníky č.p. 75
Volné místo manipulant ve výrobě pro lokalitu Rybníky.