Vedoucí oddělení majetku

  • Jeseník

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Popis pracovního místa:
Metodicky řídí, koordinuje a kontroluje práci celého oddělení majetku (dále jen OM). S péčí řádného hospodáře vykonává komplexní agendu v samostatné působnosti města spojenou s prodejem, pronájmem pozemků (průmyslové zóny, stavební pozemky apod.), bytového a nebytového fondu města v rámci kompetence OM. Dále vykonává agendu v samostatné působnosti města v oblasti lesního majetku města, včetně příslušné evidence, dle platného lesního hospodářského plánu a agendu veřejné zeleně a hřbitovů. Zastupuje město za vlastníka při správních a jiných řízeních spojených se správou majetku a hospodařením města v rámci kompetence OM.

Předpoklady pro podání přihlášky:
státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR
věk min. 18 let
svéprávnost
občanská a morální bezúhonnost
ovládání jednacího jazyka

Požadavky:
ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně v technickém, právním, ekonomickém, stavebním, zeměměřickém oboru nebo v oboru zaměřeném na veřejnou správu
znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění; zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění;
splnění předpokladů stanovených zvláštním zákonem (čestné prohlášení a lustrační osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění) - zákon se nevztahuje na občany narozené po 1. prosinci 1971. Od těchto občanů se nevyžaduje předložení lustračního osvědčení, ani čestné prohlášení.
velmi dobré komunikační schopnosti
samostatnost a spolehlivost
zdravotní způsobilost
znalost práce na PC (MS Office, internet, apod.)