Vedoucí / manažer týmu

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vedoucí / manažer týmu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim.
Nástup v 8-9/2017 - dle dohody.
Pracovní náplň: vedoucí/manažer týmu - jeho vedení, rozvoj a motivace, vyhledávání nových tváří a příležitostí; hypotéky, pojištění, investice.
Požadavky: komunikace, zodpovědnost.
Nabízíme: fixní bonusy + dvojitá provizní složka, měsíčně 20 tis. Kč +, provize z obchodníků, flexibilní pracovní doba, stabilní firma.
Výhody: benefity Allianz, výhodný operativní leasing, levný neomezený tarif, každý měsíc navíc možnost získat 10 000 Kč a více k provizím navíc.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo vedoucí / manažer týmu pro lokalitu Chrudim.