PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA / SERVISNÍ PORADCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA / SERVISNÍ PORADCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody
- Požadujeme: ÚSO vzdělání technického směru, praxe v chodu autorizovaného servisu výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost řešit problémové situace, práce v týmu, dobrá úroveň práce na PC, pečlivost a loajalita, orientace na zákazníka, ŘP sk. B
- Nabízíme: práci s nejmodernější automobilovou technikou, velmi dobré pracovní ohodnocení - motivační osobní ohodnocení, zázemí silné, prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělání včetně pravidelných školení, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících pracovních výsledků, stravenky, po skončení zkušební doby jednorázový bonus 20 000 Kč
- V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: kariera@olfincar.cz
Volné místo přijímací technik/-čka / servisní poradce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.