Lékař/ka na částečný úvazek do hotelu

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Lékař/ka na částečný úvazek do hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Hotel Brussel, Anglická 515/4a, 351 01 Františkovy Lázně. Výše odměny z DPP: cca 20.000,- Kč až 24.000,- Kč. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: cca 2-3 hod/denně - dle možností lékaře/ky (není stanovena pevná pracovní doba). Náplň práce: lékař/ka v hotelu má na starosti přijímání hotelových hostů, předepisování procedur v závislosti na kontraindikacích pacientů + denní konzultace zdravotního stavu pacientů, sepisování propouštěcích zpráv po absolvování pobytu v lázeňském sanatoriu. Požadujeme: všeobecný/á lékař/ka, znalost NJ a RJ výhodou. Nabízíme: podnikové stravování, systém odměn k základní mzdě. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo osobně na adrese pracoviště (9:00-12:00 h).
Volné místo lékař/ka na částečný úvazek do hotelu pro lokalitu Františkovy Lázně.