Nástrojář

  • Jiřice

Pracovní místo ( Nástrojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: preventivní údržba vstřikovacích nástrojů (forem), čištění, mazání, opravy nástrojů menšího rozsahu, návrhy technicko - organizačních opatření k eliminaci neshod. Spolupráce na vytváření databáze náhradních dílů, údržba strojů.

Požadujeme: SŠ strojírenské zaměření - vyučení v oboru nástrojař, mechanik, praxe v oblasti vstřikování pllastů, čtení výkresové dokumentace.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, odpovídající zaškolení a moderní technologie včetně strojního vybavení, stravenky, placené volno navíc, investice do zaškolení, firemní akce, mzda dle zkušeností.

Absolventy bez praxe zaučíme!

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: personalni@hoeko.cz
Volné místo nástrojář pro lokalitu Jiřice.