Seřizovač vstřikolisů senior/ junior

  • Jiřice

Pracovní místo ( Seřizovač vstřikolisů senior/ junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: seřizování, opravy a preventivní údržba lisů, výměna forem, diagnostika chyb v procesu vstřikování s podporou technologa, dohled nad výrobním procesem ve spolupráci se směnovým mistrem.

Požadujeme: min. výuční list popř. zkušenosti v technickém oboru, orientace v technické dokumentaci, zodpovědnost, manuální zručnost, zájem o práci a ochotu na sobě pracovat.

Nabízíme: podporu při zapracování pod dohledem zkušeného kolegy, praxe na různých pozicích během zkušební doby (obsluha lisu, příprava granulátu, postupně podpora seřizovače při přehazování forem). V případě spokojenosti s pracovním výkonem nabízíme zajištění odborných kurzů pro seřizovače pro různé typy vstřikolisů ENGEL, KRAUSS MAFFEI (formou kvalifikační dohody), příležitost získat vazačský a jeřábnický průkaz s naší podporou, moderní a čisté pracovní prostředí.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, placené volno navíc, příležitost kariérního růstu, investice do zaškolení, motivující mzdu dle zkušeností, bonus za výkon, příplatek na noční směnu 15%
Volné místo seřizovač vstřikolisů senior/ junior pro lokalitu Jiřice.