AG servis - zemědělská technika s.r.o.

účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Třešť, znalost podvojného účetnictví, praxe v oboru podmínkou. Podnikové stravování, prémie, osobní ohodnocení.
První kontakt e-mail: agservis@agservis.cz
Informace: pí. Koudelová 737 882 779
Volné místo účetní pro lokalitu Třešť.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: AG servis - zemědělská technika s.r.o.
Ulice: Dr. Richtra 48
Město: Třešť
PSČ: 589 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivona Koudelová
E-mail: Ivona Koudelová
Telefon: +420 737 882 779

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AG servis - zemědělská technika s.r.o.