ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.

ZAHRADNÍK-CE

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:9/10/2017
zakládání a údržba zeleně v terénu; vzdělání nebo praxe v zahradnickém nebo lesnickém oboru, ŘP sk. B (vítán sk. B+E, T), vysoké pracovní nasazení, flexibilita a zájem o uvedený druh činnosti
Benefity - telefon, školení, věrnostní prémie.
Životopis zaslat e-mailem.
Volné místo zahradník-ce pro lokalitu Krmelín.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZAHRADNÍK-CE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.
Ulice: Stará cesta 700
Město: Krmelín
PSČ: 739 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Richard Slavík
E-mail: Richard Slavík

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.