Mzdová účetní a personalistka

  • Brno

Pracovní místo ( Mzdová účetní a personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme osobnost s minimálně SŠ vzděláním, s příjemným vystupováním, se schopností samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech, ale také pracovat v týmu a efektivně komunikovat.
Nástup možný dle dohody nebo od 1.7.2017
Co vás čeká :
Kontrola docházek a následné zpracování mezd vč. odeslání měsíčních přehledů v daném termínu
Přihlášky, odhlášky zaměstnanců
Komunikace s úřady
Zpracování ročního zúčtování daní
Roční mzdová závěrka, vyhotovení ELDP, mzdové listy
Zpracování podkladů pro audit společnosti
Zpracování statistiky, reportů a tabulek pro vedení společnosti
Mzdová agenda spojená s nástupem a výstupem zaměstnance
Personální agenda - příprava pracovních smluv, dodatků, zadávání inzerce, nábor nových kolegů atd.
Plánování zákonných školení - BOZP a PO, školení řidičů atd.

Co očekáváme ?
SŠ vzdělání ekonomického zaměření
Praxe na pozici mzdové účetní
Znalost potřebné legislativy
Uživatelská znalost MS Office
Odolnost vůči stresu
Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Znalost účetního programu Helios velkou výhodou

Co nabízíme?
Práci na HPP, smlouvu na dobu určitou - zástup za MD
Příjemné moderní pracoviště a přátelský kolektiv.
Možnost dalšího vzdělání, pravidelná legislativní školení
Motivující finanční ohodnocení 25 000 až 35 000,-Kč dle zkušeností a praxe
Možnost stravování přímo v areálu firmy
Volné místo mzdová účetní a personalistka pro lokalitu Brno.