Skladník/ce

  • Krupka

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Skladník/skladnice
Hlavní odpovědnosti: skladník/skladnice je zodpovědná/ý za bezchybné provádění skladových
operací
Hlavní povinnosti:
· třídění, balení, zaskladňování a vyskladňování zboží
· práce s čárovými kódy a skennery
- nakládka a vykládka kamionů: manipulace se zbožím pomocí manipulační techniky
· respektování bezpečnosti práce
Požadujeme:
· ochota pracovat ve dvousměnném provoze
· zkušenost v prostředí skladu výhodou
· oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku I/A, B, C, W1, G výhodou
Nabízíme:
· práci na plný úvazek ve dvousměnném provozu - pouze ranní a odpolední směny(bez nočních a práce o víkendu)
- plat 21 700 Kč
- výplata vždy 5. v měsíci
· 5 týdnů dovolené
· příspěvek na závodní stravování - kantýna na pracovišti, cena jídla od 20 - 28 Kč
· příspěvek na dopravu 600 - 1500 Kč
- příspěvek na penzijní životní připojištění 300 Kč
- káva a voda na pracovišti zdarma, ochranné nápoje, vitamíny
- osobní ochranné pracovní pomůcky (bezpečnostní obuv, oblečení, rukavice…)
- firemní akce (vánoční veřírek, teambuilding)
- navýšení platu + roční bonus
- oprávnění rozšíření na VZV na náklady společnosti
- zaškolení
Termín nástupu: ihned
Kontaktní osoba:
Martina Petříková, 417 590 207, martina.petrikova@toyota-europe.com
Hlásit se na tel. č. 417 590 207 pí. Petříková nebo zasílat životopis na e-mail: martina.petrikova@toyota-europe.com
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Krupka.