Specialista vývoje nových výrobků - Kladno

  • Kladno

Pracovní místo ( Specialista vývoje nových výrobků - Kladno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
příprava a realizace projektů NPD oddělení, samostatné vedení projektů
komunikace a spolupráce napříč firmou s odděleními výroby, obchodu, kvality a skladu
správa a aktualizace projektových databází, kontrola KPI´s a plnění projektů
zajištění interního hodnocení testů nových výrobků – fotodokumentace, test report
příprava a koordinace NPD meetingů
správa vzorků nových výrobků
příprava podkladů a prezentací
aktualizace týdenních a měsíčních reportů
shromažďování a spravování informací o trhu a jeho vývoji

Požadujeme:
SŠ/ VŠ vzdělání (obor ekonomie nebo marketing výhodou)
zkušenost s řízením, evidencí a administrací projektů
znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou (komunikace s mateřskou firmou)
uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (zejména Excel a PowerPoint)
ŘP sk. B
odpovídající komunikační dovednosti, kreativitu, organizační schopnosti, flexibilitu
pozitivní myšlení, samostatný a zodpovědný přístup
vztah k produktu (pečivo), zájem o nové trendy ve výživě a v pekařství, znalost trhu pečiva výhodou

Nabízíme:
nástup ihned nebo dohodou
plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
přátelský tým a flexibilitu
zajímavé portfolio benefitů

Kontakt: hana.simova@maintec.net
Volné místo specialista vývoje nových výrobků - kladno pro lokalitu Kladno.