KOVOSVIT MAS, a.s.

Zámečník

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: Ruční mechanické práce - vrtání, broušení, ojehlování, řezání závitů dle výkresové dokumentace a technologického postupu. Příjem a kontrola dodaných položek Požadujeme: - Vyučen v oboru strojní. Čtení technických výkresů. Praxe v oboru výhodou. Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění.Kontakt mailem, telefonicky.
Volné místo zámečník pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zámečník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVOSVIT MAS, a.s.
Ulice: náměstí Tomáše Bati 419
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Hejduková
E-mail: Mgr. Petra Hejduková
Telefon: +420 381 632 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOSVIT MAS, a.s.