Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řezník

Pracovní místo ( Řezník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení v oboru řezník/uzenář, ochotu pracovat na 2 směny, spolehlivost, praxe v oboru výhodou. Nabízíme 13. a 14. plat, příspěvek na dopravu, možnost stravování, nákup produktů za velkoobchodní ceny.
Životopis zasílejte na e-mail a.lelyovaatnsesolutions.cz, nebo volejte na telefonní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ŘEZNÍK - pracovní doba 6.00-14.30 - vyučení v oboru Kontakt: tel., e-mail nebo osobně na personálním oddělení Volné místo řezník pro lokalitu Písek.
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. Písek, Inzerováno včera

řezník - bourač prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo řezník - bourač pro lokalitu Chotěboř.
Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř, Inzerováno před 2 dny

řezník ZŠ + praxe v oboru nebo vyučení v oboru, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo řezník pro lokalitu Knyk.
POTRAVINY VYSOČINA s.r.o. Knyk, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit