strojník/bagrista na traktobagr

Pracovní místo ( strojník/bagrista na traktobagr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘPC nebo T, strojní průkaz výhodou, samostatnost, spolehlivost, dobrá komunikace a bezúhonnost
Případné zájmce o tuto práci můžeme zaškolit
Nástup možný ihned
KONTAKT: Iral Jiří, tel.: 777741936, e-mail: infoathikiiral.cz
Volné místo strojník/bagrista na traktobagr pro lokalitu Chelčice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla