Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Provozovna: KINGS KORNER
Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 9.00 - 18.00 hod. nebo na email luxovahatvolny.cz
Volné místo pokladní pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

pokladní prodavač místo výkonu práce: Pražská 2650 Žatec přijmeme zaměstnance na pozici pokladní prodavač, při které je nutná znalost práce na PC, pozitivní přístup k zákazníkům, ochota k fyzické práci, práce o víkendech a o svátcích!!! Zájemci o zaměstnání se hlásí ...
TRIVIN spol. s r.o. Žatec, Inzerováno před 7 dny

pokladní - Koito místo výkonu práce: kantýna společnosti Koito, požadujeme komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou - není nutná, příjemné vystupování ,zodpovědný přístup. Nutnost samostatné dopravy. nabízíme: jistotu stabilní ...
Veřejné stravování CZ, a.s. Žatec, Inzerováno před 7 dny

pokladní - Yanfeng místo výkonu práce: kantýna společnosti Yanfeng, Tatinná 60 požadujeme komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou - není nutná, příjemné vystupování ,zodpovědný přístup. Nutnost samostatné dopravy. nabízíme: jistotu stabilní ...
Veřejné stravování CZ, a.s. Bitozeves, Inzerováno před 7 dny