TECHNIK MĚŘENÍ/METROLOG

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK MĚŘENÍ/METROLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS POZICE:
- zajišťuje a provádí měření vyráběného sortimentu dle předepsané dokumentace na 3D stroji a dalších měřících zařízení
- zpracovává protokoly o výsledcích zkoušek a měření
- spolupracuje s ostatními úseky při proměřování nebo schvalování vzorků a při uvolňování výroby
- tvorba nových měrových programů
- připravuje a aktualizuje plán MSA pro vybraná měřidla a přípravky dle požadavků zákazníka
- provádí analýzy měřidel dle požadavků zákazníka a plánu MSA
- zajišťuje kalibraci měřidel
- zajišťuje školení pro obslužný personál na funkci měřidel a způsoby měření
- navrhuje podněty pro zlepšování procesů a optimalizace měřících metod
- správa technické dokumentace
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- praxe min. 2 roky v oboru, nejlépe v automobilovém průmyslu
- znalost 3D souřadnicového modelu
- znalost statistické analýzy měření
- znalost statistického vyhodnocování procesu
- znalost principu správy měřidel
- aktivní znalost NJ příp. AJ
- vysoká uživatelská znalost MS Office,
- řidičský průkaz sk. B
- flexibilita a ochota cestovat
NABÍZÍME:
- pružná pracovní doba
- pracovní poměr na dobu: neurčitou
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky ve výši 100,- Kč
Volné místo technik měření/metrolog pro lokalitu Liberec.