ŠÉFKUCHAŘ/KA - Hotel Jehla - Žďár n.S.

Pracovní místo ( ŠÉFKUCHAŘ/KA - Hotel Jehla - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
bonusy za firemní akce a možnost ubytování.
Volné místo šéfkuchař/ka - hotel jehla - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kuchař/ka Požadovaná profese: kuchař, pomocný kuchař Pracovní náplň: příprava snídaní, obědů a večeří pro klienty a zaměstnance Domova pro seniory Sloupnice Ranní směny od 6:00 do 14:30, odpolední směny od 9:30 do 18:00; práce o sobotách, nedělích i ...
Domov pro seniory Sloupnice Sloupnice, Inzerováno včera

Pomocníci v kuchyni Z důvodu rozšíření kolektivu hledáme pomocnou sílu do kuchyně do rekreačního a sportovního střediska Zbrasalvice (u Kutné Hory). Nabízíme: zajímavé ohodnocení (uváděná mzda + osobní ohodnocení), možnost stravy a ubytování zdarma. Nové, moderní ...
SICCO s.r.o. Zbraslavice, Inzerováno před 3 dny

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ MÍSTO VÝKONU: PENZION HŮRKA s.r.o., Dolní Libchavy č.p. 84, 561 16 Libchavy POŽADUJEME: - zdravotní průkaz způsobilosti od lékaře - základní znalosti hygieny a úklidu v kuchyni - vhodné pro důchodce z Libchav nebo blízkého okolí KONTAKT: Kolář ...
PENZION HŮRKA s.r.o. Libchavy, Inzerováno před 3 dny