HOTEL na Vysočině JEHLA s.r.o.

ŠÉFKUCHAŘ/KA - Hotel Jehla - Žďár n.S.

Odeslat

Pracovní náplň
bonusy za firemní akce a možnost ubytování.
Volné místo šéfkuchař/ka - hotel jehla - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŠÉFKUCHAŘ/KA - Hotel Jehla - Žďár n.S.

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: HOTEL na Vysočině JEHLA s.r.o.
Ulice: Kovářova 214
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Prokš
Telefon: +420 734 256 875

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOTEL na Vysočině JEHLA s.r.o.