ŠÉFKUCHAŘ/KA - Hotel Jehla - Žďár n.S.

Pracovní místo ( ŠÉFKUCHAŘ/KA - Hotel Jehla - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
bonusy za firemní akce a možnost ubytování.
Volné místo šéfkuchař/ka - hotel jehla - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MISTR/-OVÁ STUDENÉ KUCHYNĚ Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba od 03:00 hod. do 11:30 hod. Hrubá měsíční mzda od 15.000,- Kč do 20.000,- Kč + osobní ohodnocení. Požadavky: vyučení v oboru kuchař, praxe v oboru 3 roky, zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. ...
ZEPO Bohuslavice, a.s. Bohuslavice, Inzerováno včera

pomocný pracovník v kuchyni spolehlivost, pracovitost, pečlivost Osobní kontakt možný PO a ÚT 9-10 hodin. Volné místo pomocný pracovník v kuchyni pro lokalitu Golčův Jeníkov.
LANETE, spol. s r.o. Golčův Jeníkov, Inzerováno včera

kuchař/ka Vyučení v oboru nebo praxe. Turnusové služby - krátký/dlouhý týden. Mzda 120 Kč/hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Jedovnice.
Zdeněk Klíma Jedovnice, Inzerováno včera