Ing. Pavel Hofman

Dělník - zahradník/kameník

Odeslat

Pracovní náplň
Klíčový je zájem o obor zahradnictví (zahradní a krajinné tvorby), praxe není podmínkou – zájemce umíme sami
proškolit případně rekvalifikovat. Vzdělání s maturitou – zahradnická nebo zemědělská škola výhodou, řidičský
průkaz skupiny B, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, schopnost nacházet vlastní řešení.
Náplň práce: realizace zahradních a krajinných úprav, vysazování rostlin, údržba zeleně, drobné stavební
prvky, kamenické práce, pokládka dlažby, stavba kamenných zídek a další práce běžné v zahradní tvorbě.
V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu,
příspěvek na dopravu, kontakt emailem, nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: Tábor a okolí
Volné místo dělník - zahradník/kameník pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník - zahradník/kameník

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ing. Pavel Hofman
Ulice: Ústrašická 117
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hofman
E-mail: Ing. Pavel Hofman
Telefon: +420 739 059 183

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Pavel Hofman