Kostelecké uzeniny a.s. Řezník uzenář

Řezník uzenář

Odeslat

Pracovní náplň
Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici:
ŘEZNÍK - UZENÁŘ
Pracovní náplň:
- bourání, kostění, porcování vepřového a hovězího masa
- porážka jatečních zvířat
- úprava masa na baličce
Požadujeme:
- vyučení v oboru řezník,
- dobrou fyzickou kondici
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení,
- stabilní zaměstnání,
Volné místo řezník uzenář pro lokalitu Kostelec.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník uzenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Kostelecké uzeniny a.s.
Ulice: 60
Město: Kostelec
PSČ: 588 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jana Šimková
E-mail: Bc. Jana Šimková
Telefon: +420 567 577 062,567 577 060

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kostelecké uzeniny a.s.